SMBJ100D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ100D-M3/H
JLCPCB Part #
C1978838
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 100V 113V 159V 3.77A 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS