CW010R8200KS73
MFR.Part #
CW010R8200KS73
JLCPCB Part #
C1816036
Description
-65℃~+350℃ 13W 820mΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors