SMBG90CA-E3/52
MFR.Part #
SMBG90CA-E3/52
JLCPCB Part #
C3704342
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 1uA 4.1A 600W 90V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS