SMBG70AHE3/52
MFR.Part #
SMBG70AHE3/52
JLCPCB Part #
C1981663
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 5.3A@10/1000us 600W@10/1000us 70V 86V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS