MXSMBG6.5CA
MFR.Part #
MXSMBG6.5CA
JLCPCB Part #
C2628976
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 53.6A 6.5V 600W 7.22V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS