SMBG7.5A-E3/5B
MFR.Part #
SMBG7.5A-E3/5B
JLCPCB Part #
C1980553
Description
100uA 12.9V 46.5A@10/1000us 600W@10/1000us 7.5V 9.21V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS