RCL1225150RJNEG
MFR.Part #
RCL1225150RJNEG
JLCPCB Part #
C4203294
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS