ILBB0603ER102V
MFR.Part #
ILBB0603ER102V
JLCPCB Part #
C335604
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 150mA 1kΩ@100MHz 360mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS