SMBG75CAHE3/5B
MFR.Part #
SMBG75CAHE3/5B
JLCPCB Part #
C1982181
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 5A@10/1000us 600W@10/1000us 75V 92.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS