SMBG85CAHE3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBG85CAHE3/5B
JLCPCB Part #
C1982168
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
104V 137V 1uA 4.4A 600W@10/1000us 85V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS