SMBG75CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG75CAHE3/52
JLCPCB Part #
C3706782
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 5A 600W 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS