P0805E6002FBT
MFR.Part #
P0805E6002FBT
JLCPCB Part #
C3977436
Description
-55℃~+155℃ 200mW 60kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount