SMBG78CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG78CAHE3/52
JLCPCB Part #
C1982023
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 4.8A@10/1000us 600W@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS