SMBG24A-E3/52
MFR.Part #
SMBG24A-E3/52
JLCPCB Part #
C1976782
Description
15.4A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS