RNC55H2520BSRE865
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H2520BSRE865
JLCPCB Part #
C3503193
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 252Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors