SMBG45AHE3/5B
MFR.Part #
SMBG45AHE3/5B
JLCPCB Part #
C3714233
Description
-55℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 72.7V 8.3A TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS