TNPU12064K87BZEN00
MFR.Part #
TNPU12064K87BZEN00
JLCPCB Part #
C4244114
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS