SMBG26CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG26CAHE3/52
JLCPCB Part #
C3712519
Description
-55℃~+150℃ 14.3A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS