SMBG26CAHE3/5B
MFR.Part #
SMBG26CAHE3/5B
JLCPCB Part #
C1982363
Description
-55℃~+150℃ 14.3A@10/1000us 1uA 26V 31.9V 42.1V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS