SMBG26A-M3/52
MFR.Part #
SMBG26A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980727
Description
-65℃~+175℃ 14.3A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS