SMBG24A-M3/52
MFR.Part #
SMBG24A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980729
Description
-65℃~+175℃ 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS