SMBG26A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG26A-M3/5B
JLCPCB Part #
C3706309
Description
-55℃~+150℃ 14.3A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS