SMBG18CA-E3/52
MFR.Part #
SMBG18CA-E3/52
JLCPCB Part #
C1976215
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 20.5A@10/1000us 22.1V 29.2V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS