RNC65J6932BRB14
MFR.Part #
RNC65J6932BRB14
JLCPCB Part #
C3543595
Description
-65℃~+175℃ 500mW 69.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors