TNPU0805270KBZEN00
MFR.Part #
TNPU0805270KBZEN00
JLCPCB Part #
C4024014
Description
-55℃~+125℃ 125mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS