CMF20390R00JNRE
MFR.Part #
CMF20390R00JNRE
JLCPCB Part #
C1776028
Description
-55℃~+175℃ 1W 390Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors