SMBG17A-M3/52
MFR.Part #
SMBG17A-M3/52
JLCPCB Part #
C3709581
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 21.7A 27.6V 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS