CMF55487K00FKRE
MFR.Part #
CMF55487K00FKRE
JLCPCB Part #
C1768619
Description
-55℃~+175℃ 487kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors