SMBG16A-M3/52
MFR.Part #
SMBG16A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980747
Description
-65℃~+175℃ 16V 17.8V 23.1A 26V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS