SMBG14CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG14CAHE3/52
JLCPCB Part #
C1982221
Description
-55℃~+150℃ 14V 17.2V 1uA 23.2V 25.9A@10/1000us 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS