TNPW080511K3BETY
MFR.Part #
TNPW080511K3BETY
JLCPCB Part #
C4127141
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 11.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount