SMBG150A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG150A-M3/5B
JLCPCB Part #
C3711774
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 1uA 2.5A 243V 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS