SMBG120CA-E3/52
MFR.Part #
SMBG120CA-E3/52
JLCPCB Part #
C1981688
Description
-55℃~+150℃ 120V 147V 193V 1uA 3.1A@10/1000us 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS