SMBG11CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG11CAHE3/52
JLCPCB Part #
C1982213
Description
-55℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 33A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS