TNPW12066K26BETY
MFR.Part #
TNPW12066K26BETY
JLCPCB Part #
C4145438
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.26kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount