SMBG150AHE3/52
MFR.Part #
SMBG150AHE3/52
JLCPCB Part #
C1981784
Description
-55℃~+150℃ 150V 185V 1uA 2.5A@10/1000us 243V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS