SMBG11AHE3/5B
MFR.Part #
SMBG11AHE3/5B
JLCPCB Part #
C3698671
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 33A 5uA 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS