RN60C8350DR36
MFR.Part #
RN60C8350DR36
JLCPCB Part #
C1777406
Description
-65℃~+175℃ 250mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors