BFC237945824
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237945824
JLCPCB Part #
C3783457
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 820nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS