BZD27B18P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B18P-M3-18
JLCPCB Part #
C5604730
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 17.64V~18.36V 18V 1uA@13V 800mW ±2% DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS