SMBG130AHE3/5B
MFR.Part #
SMBG130AHE3/5B
JLCPCB Part #
C1981825
Description
-55℃~+150℃ 130V 147V 1uA 2.9A@10/1000us 209V 600W@10/1000us TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS