SMB8J10CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB8J10CA-E3/52
JLCPCB Part #
C1980348
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 10V 10uA 12.3V 17V 47.1A@10/1000us 800W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS