RN55D3923FR36
MFR.Part #
RN55D3923FR36
JLCPCB Part #
C3538290
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors