SMA5J18A-E3/5A
MFR.Part #
SMA5J18A-E3/5A
JLCPCB Part #
C1978417
Description
17.1A@10/1000us 18V 1uA 22.1V 29.2V 500W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS