P0805Y7680BBT
MFR.Part #
P0805Y7680BBT
JLCPCB Part #
C4265324
Description
-55℃~+155℃ 200mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount