P0805Y2551BNT
MFR.Part #
P0805Y2551BNT
JLCPCB Part #
C4181045
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS