RER70F3R09RCSL
MFR.Part #
RER70F3R09RCSL
JLCPCB Part #
C1574724
Description
20W 3.09Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance