SM8S20CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SM8S20CA
JLCPCB Part #
C3717921
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 204A 20V 23.4V 32.4V 6.6kW TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS