SM6S18ATHE3/I
MFR.Part #
SM6S18ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983991
Description
-55℃~+175℃ 10uA 158A@10/1000us 18V 21.1V 29.2V 4.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS