SM15T100CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T100CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3712410
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11A 137V 1uA 85.5V 95V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS